![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11029139
*
nr 1102 9139
Spegel
Rektangulär, höjd: 100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 april 2017
kl 20:52:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 18:14:21
1
300 kr
16/4 21:01:45
2
500 kr
17/4 18:20:30
3
450 kr
17/4 18:20:30
2
500 kr (Budbetjänt)
17/4 18:21:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1102 9139
Spegel
Rektangulär, höjd: 100 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/4 18:14:21 | 1 | 300 kr |
16/4 21:01:45 | 2 | 500 kr |
17/4 18:20:30 | 3 | 450 kr |
17/4 18:20:30 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
17/4 18:21:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)